Biuro Rachunkowe powstało w 2016 roku. Zaczęliśmy naszą działalność w Krakowie i okolicach, a od 2018 roku poszerzyliśmy obszar działania o Zieloną Górę. W 2022 roku zmieniliśmy strategię naszej firmy. Przyjęliśmy nazwę „Zaksięgowany.pl” oraz otworzyliśmy się na obsługę firm z całej Polski.
Od początku funkcjonowania przyjęliśmy założenie, że będziemy specjalizować się w Jednoosobowych Działalnościach Gospodarczych w zakresie KPiR, Spółek z ograniczoną odpowiedzialnością prowadzących Księgi Handlowe oraz pisaniem i rozliczaniem wniosków o dotacje. W naszym funkcjonowaniu dominuje połączenie klasycznej księgowości z nowoczesnością.

W ramach zrealizowanych przez nas projektów przeszkoliliśmy kilkadziesiąt osób w zakresie prowadzenia działalności gospodarczych, oferując im dotacje na start o wartości kilku milionów złotych, dzięki czemu powstało wiele dobrze prosperujących firm.

Kierujemy się zasadą lojalności oraz obustronnego zrozumienia. Uważamy, żeby dobrze współpracować klienci muszą nas rozumieć i odwrotnie. Dlatego zanim nawiążemy współpracę z nową firmą musimy być przekonani, że mówimy „tym samym językiem”.